PLANY HODOWLANE
LATO 2024

 

Mama:

AYA NO RINKO GO MUKASHIBANASHI

Rinko urodziła się 28.10.2021 r. w naszej hodowli, jest córką pochodzącej z Japonii pary: SHINNOSUKE GO FUJI HACHIMANSOU i BENI NO SAEHIME GO KOSHIWASOU.

Jej starsza siostra, Mochi, tak nam się spodobała, że postanowiliśmy zostawić sobie w hodowli kolejną córeczkę od powyższej pary. Rinko jest bardzo energiczną, niesamowicie wesołą dziewczynką, wszystkich wita, wszystkich kocha, charakter idealny ???? 

A przy tym jest sunią o pięknym japońskim wyrazie. Czego chcieć więcej? ????

Champion Polski, Champion Litwy

Wyniki badań:  biodra HDA/  łokcie ED0, rzepki stawów kolanowych patella 0/0, gangliozydoza – wolny,  genotyp ay/ay E/E

Tata:

JUKOMARU GO KOSIWA JP (import Japonia)

Jukoumaru jest naszym najmłodszym chłopcem i przyjechał z naszej ulubionej hodowli Pana Kobayashi z japońskiej Niigaty. Jukoumaru (wołany Maru) jest bardzo pogodnym, dzielnym młodym chłopcem ???? Bardzo szybko się do nas przyzwyczaił i daje nam wiele radości.

Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2024

Wyniki badań:  biodra HDA/  łokcie ED0, rzepki stawów kolanowych patella 0/0, badanie oczu pod kątem postępującego zaniku siatkówki PRA – czyste, gangliozydoza – wolny,  genotyp ay/at E/E

 

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt SHIBA INU w hodowli Mukashibanashi 🙂

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – odpowiemy na wszystkie pytania.

Na zdjęciu poniżej córka BENIEGO i YUME, EMI GO Mukashibanashi, mieszkająca na stałe w Dublinie. Więcej zdjęć szczeniąt z hodowli Mukashibanashi można zobaczyć na naszej stronie w galerii 🙂

emi