NASZE SHIBY

PSY

紅 BENI

BENI NO TOYOMARU Go Yoshisou (import Japonia)

Reproduktor Shiba Inu prosto z Japonii. BENI NO TOYOMARU Go Yoshisou (rejestracja w japońskim NIPPO H23-21255) pochodzi ze znanych japońskich hodowli Honjou Arakisou, Yokohama Atsumi oraz Kaorusou i wywodzi się ze słynnej linii Beniryu. BENI NO TOYOMARU jest wnukiem utytułowanego Tetsu Arashi Go Honjou Arakisou (NIPPO 9-35098).

Zwycięzca SHIBA NIPPO SHOW w Polsce 2014 w klasie Seiken Kumi, Zwycięzca Polski 2016, Champion Polski

Beni1-6
rodowód_Beni_HDA

 

 

英丸 HIDE

GEKKOU HIDEMARU GO KOSHIWASOU (import Japonia)

Sprowadziliśmy Hide do naszej hodowli z Japonii w styczniu 2017 r. GEKKOU HIDEMARU GO KOSHIWASOU (rejestracja w japońskim NIPPO H28-29231) pochodzi z hodowli Pana Kobayashi Yousuke w Niigata-shi a w rodowodzie ma wielu utytułowanych przodków – SHOURYUU GO  SANUKI MIZUMOTSOU – Zwycięzca Rasy Grand National Nippo 2007, KOUJINRYUU GO TOSA KUROSHISOU – ICHIBAN 2010, Zwycięzca Rasy Grand National Nippo 2010.

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2017, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2017

Hiduśrodowód_Hide

SUCZKI

真希 MAKI

L’MAKI-NA Matagiinu PL

Pierwsza suczka w naszej hodowli, dzięli której tak naprawdę rozpoczęła się nasza przygoda z shibami, pochodząca z hodowli Matagiinu PL od Pani Lilianny Rozmysłowicz z Białegostoku. Córka NOBU AV ENERHAUGEN (imp.Norwegia) i S’HANA Matagiinu PL.

Zwycięzca Klubu Szpiców i Ras Pierwotnych 2016, Zwycięzca Polski 2016, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

OLYMPUS DIGITAL CAMERArodowod_MAKI

夢 YUME

 YUME GO Mukashibanashi

Słodka suczka urodzona w naszej hodowli, o bardzo żywiołowym usposobieniu :). W domu wołamy na nią YUMCIA <3. Córka EXPLORER’S DAIRYU  (imp.Szwecja) i naszej L’MAKI-NA Matagiinu PL.

Champion Polski

SONY DSC
SONY DSC

rodowod_YUME

 

麻美 ASAMI

ASAMI GO YOU DJENIMA

Śliczna suczka wywodząca się z linii japońskich (rejestracja w japońskim NIPPO H26-21093) . Córka KIMAGURE GO YOU DJENIMA I SHIORI GO KANAGAWA SHIRAI.

Champion Polski, BOS na 3. Specjalistycznej Wystawie Ras Japońskich

Asamirodowód_Asami

幸 SACHI

AKATSUKI NO SACHIHIME Go Yoshisou (import Japonia)

Suczka sprowadzona do naszej hodowli bezpośrednio z Japonii w marcu 2015 r. (rejestracja w japońskim NIPPO H26-22638). Córka SUNA NO HOKUTORYUU GO SHOUNAI GASSANSOU i SHIROBA NO KOKUCHOU GO FUKUSHIMA SHIROBASOU.

Champion Polski

sachi31rodowód_Sachi

俊子 TOSHIKO

TOSHIKO GO MUKASHIBANASHI

Najmłodsza nasza dziewczynka,  urodzona i wychowana w naszej hodowli, córka BENIEGO NO TOYOMARU GO YOSHISOU (import Japonia) i ASAMI GO YOU DJENIMA .

Toshikorodowód_Toshiko